SOBOTNI WIECZÓR Z KINEM OPEN AIR

Z uwagi na organizację KINA  PLENEROWEGO w sobotę 1 sierpnia uprzejmie prosimy, aby nie parkować samochodów w tylnej części parkingu ( za budynkiem) Centrum Przesiadkowego przy ul. Łukasiewicza w Głuszycy. Dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy całe rodziny na przygodowy film familijny z gatunku fantasy pt. „BFG: BARDZO FAJNY GIGANT” ( 2016, reż. Steven Spielberg). Początek seansu godz. 21.00.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo przypominamy o obowiązujących wymogach sanitarnych: dezynfekcja rąk, dystans 1,5-m między oglądającymi, ew. osłony ust i nosa w przypadku braku zachowania dystansu oraz konieczność wypełnienia przed wejściem na wydzielony plac oświadczenia nt. stanu zdrowia. Prosimy o przybywanie pół godziny przed projekcją filmu, tj. ok. godz. 20.30. Wstęp wolny. Zapewniamy leżaki i krzesła– ilość miejsc ograniczona.

Uczestnictwo w wydarzeniu „Kino Open Air” jest jednoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu, którego zapisów uczestnik jest zobowiązany przestrzegać. Prosimy także o wypełnienie załączonej deklaracji. Poniżej publikujemy:

– regulamin wydarzenia – Regulamin uczestnictwa w wydarzeniu (1)

-oświadczenie uczestnika wydarzenia – Załącznik nr 1 do regulaminu uczestnictwa w wydarzeniu (1)

Uwaga! W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych wydarzenie zostanie przeniesione na inny termin!

Do letniego kina plenerowego zapraszają Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy.  Partner wydarzenia: Wałbrzyski Ośrodek Kultury.