Zapraszamy na obiekt kąpielowy w Głuszycy!

Oczekując na ciepłe dni tegorocznych wakacji, zapraszamy do korzystania z wypoczynku nad wodą na  jedynym w powiecie wałbrzyskim otwartym obiekcie kąpielowego przy ul. Dolnej w Głuszycy. Obiekt czynny będzie codziennie od piątku 10 lipca do 31 sierpnia br. w godz. 11.00-18.00.

Na miejscu na terenie obiektu na przybyłych  czekają w tym roku dwie niecki basenowe: duża i mała oraz boisko do piłki siatkowej plażowej. Nad bezpieczeństwem wypoczywających nad wodą czuwają ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratowniczego w Wałbrzychu.

Ze względu na panujący stan epidemii koronawirusa i w trosce o bezpieczeństwo wypoczywających oraz pracowników prosimy o zapoznanie się z regulaminem obiektu i egzekwowanie jego zapisów. Wejście na teren obiektu traktowane jest jako akceptacja zapisów regulaminu.

Prosimy szczególnie o zachowanie dystansu społecznego (min. 4m2 na osobę lub 2 metry odległości od innych) zarówno w wodzie, jak i na terenie obiektu – na trawnikach, przy kasie, przy toaletach i przed szatniami.

Życzymy wszystkim bezpiecznego wypoczynku i prosimy o odpowiedzialne zachowanie !

-Regulamin obiektu kąpielowego w Głuszycy – regulamin

-Cennik biletów za korzystanie z obiektu kąpielowego przy ul. Dolnej 2
w Głuszycy w 2020 roku:

https://www.bip.gluszyca.pl/upload/upload/Zarz%C4%85dzenia/2020/2020-07-03%20-%20Zarz%C4%85dzenie%2075.O.2020.pdf